Ana Sayfa Amerika Türk doktorlardan New York’ta sağlık kliniği

Türk doktorlardan New York’ta sağlık kliniği

0
696

NEW YORK (TURKISH JOURNAL)- ABD’nin New York kentinde Brooklyn’de Dr. Murat Coşar ve Dr. Emine Coşar tarafından kurulan ve yönetilen “Euro Health Physicians” sağlık kliniği büyümeye devam ediyor.

Her geçen gün yeni sigorta şirektlerinden hasta kabul etmeye başlayan klinik, deneyimli ekibiyle Jinekoloji, kadın sağlığı, aile hekimliği, beyin cerrahisi, omurga cerrahisi, ağrı yönetimi, dermatoloji ve medikal estetik alanlarında uzman doktolarla hizmet veriyor.

Kliniğin kurucularından olan Murat Coşar, yirmi yıldan fazla deneyime sahip bir beyin cerrahı olarak Türkiye’yle birlikte New York, Connecticut ve New Mexico eyaletlerinde hekimlik yapmak üzere kurul onayına sahip ve nöroanatomi alanında doktora sahibi. Kliniğin diğer kurucu ismi Dr. Emine Coşar ise Jinekolog olarak New York’ta doktorluk ruhsat sahibi, 15 yıldan fazla deneyime sahip ve uluslararası tıp dergilerinde yayınlanmış 50’den fazla makalesi bulunuyor.

Yeniden yapılandırdıkları klinikle ilgili bilgi veren Dr. Murat Coşar, personel ve tıbbi ekibin, en yeni tedavileri sağlamak için sürekli eğitim ve değerlendirmelere katıldığını ve klinik olarak gerekirse hastaların tıbbi yönetimiyle ilgilenmek için New York City hastanelerine bağlı olduklarını ve bu konuda yetkilendirildiklerini bildirdi.

Dr. Coşar, hastaların rahatı için muayenehane tekerlekli sandalye erişimine uygun olduğunu belirtirken, kliniğin perşembe ve cumartesi günleri geç saatlere kadar açık olduğu bilgisini verdi.

Klinikte ayrıca Uzman Psikolojik Danışman Zeynep Ciğerci, ergen ve yetişkin danışanlarıyla profesyonel olarak online ve yüz yüze psikoterapi seansları yürütüyor.

Yazar

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz