11.6 C
New York kenti
Çarşamba, Eylül 27, 2023

Tribeca Film Festivali, Günah’a Davet (Bronx Tale) filminin 30. yıl kutlamasıyla sona erdi

Mutlaka Oku

NEW YORK – New York’taki Tribeca Film Festivali, festivalin kurucu ortağı ünlü Hollywood yıldızı Robert De Niro, yapımcı ve Tribeca Festival kurucu ortağı Jane Rosenthal, yönetmen, yıldız ve yardımcı oyuncular Chazz Palminteri, Katherine Narducci ve Joseph D’Onofrio’nun da katıldığı Beacon Tiyatrosu’nda yapılan A Bronx Tale (Günah’a Davet) filminin 30. yıl kapanış gala kutlamasıyla sona erdi.

Akşamın ilerleyen saatlerinde, ünlü müzisyen Carlos Santana, yönetmen Rudy Valdez ve Clive Davis, Beacon Tiyatrosu’da CARLOS belgesel filmin dünya prömiyeri için kırmızı halıda yürürken, fimin gösterimi tıklım tıklım dolu salonda yapıldı.

Spring Studios’taki Indeed Tiyatrosu, Sacha Jenkins’in yeni belgeseli All Up in the Biz’in prömiyerini yaptı. Ayrıca Hideo Kojima – Connecting Worlds dünya prömiyerini Hideo Kojima’nın katılımıyla gerçekleştirdi.

SVA Theatre’da gün, Angela Bassett ve yönetmen Kevin Rodney Sullivan’ın oynadığı How Stella Got Her Groove Back filminin 25. yıl dönümü gösterimi ile başladı. Günün ilerleyen saatlerinde Paula Beer, Afire’ın dünya prömiyerine katıldı; Mario Van Peebles, Michael Michele ve Fab 5 Freddy, New Jack City’nin özel bir yeniden birleşme gösterimi için hazır bulundu; Angela Mao, Andre Morgan ve aralarında RZA’nın da bulunduğu özel konuklar Enter the Dragon’un 50. yılını kutladılar.

AMC 19th Street East 6 Tiyatrosu, Swagger 2. Sezon’un dünya prömiyeri için Reggie Rock, Isaiah Hill, Shinelle Azoroh, Quvenzhané Wallis, Tristan Mack Wilds, Wanda Durant ve birçok yıldız ismi ağırladı.

Yazar

- Advertisement -

Daha Fazla

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Eklenenler