28.6 C
New York kenti
Cumartesi, Temmuz 13, 2024

Los Angeles’ta yaşayan Türk aktrist Nihan Gür’ün yeni proje heyecanı

Mutlaka Oku

LOS ANGELES- Los Angeles, California’da yaşayan Amerikalı Türk aktrist Nihan Gür bugünlerde yeni projelerine yoğunlaşırken, yeni çıkışına hazırlanıyor.

Adana’da doğan, sekiz yaşında Amerika’ya taşınan Nihan Gür, güzel koyu kahverengi gözleri ve kapıdan girer girmez sizi yakalayan doğal güzelliğiyle dikkat çeken işine büyük tutkusu olan genç bir aktrist.

Kçük yaşta tiyatro eğitimi alan ve son birkaç yılda büyük bir izleyici ve takipçi kazanan Nihan Gür, California’ya taşınmadan önce eğitimini New York’ta konservatuvarda sürdü.

Görsel sanatlar alanında birçok projede çalışan Nihan Gün, birkaç kısa filmin yönetmenliğini yaptı. Gür şu anda birkaç yeni dizi için test yapan ve ajanslarla yeni proje görüşmelerine devam ederken, bir yazar arkadaşıyla Netflix’e sunmak üzere ikinci bir şov üzerinde çalışıyor.

Ortadoğulu aktörlere farklı bir bakış atmak isteyn Gür, şovunun türünün ilk örneği olacağını söyledi. Geçen yıl büyük bir film rezervasyonu yaptıran ancak virüsle mücadele tedbirleri yüzünden bunu ertelemek zorunda kaldı.

Gür’ün Kariyerinden özetler

Nihan Gür’ün geçmişteki süper hit projelerinden bazıları, 2016’da piyasaya sürülen ve ilk projesi olan Westworld’ü içeriyor. Diğer şovlarda ve birkaç bağımsız filmde Konuk Oyuncular için rezervasyon yapmaya devam eden Gür, uluslararası ilk çıkışını 2019 yılında FOXTR’de yayınlanan bir dizide rol alarak yaptı. Dünyanın farklı bölgelerinde yayınlanan dizi, çıktığı dönemde YouTube’da en çok izlenen dizi oldu.

Kendini hissettiren eneji

Gelecekteki hayali her iki ülkede de başarılı projelerde rol almak isteyen Nihan Gür oyuncu olarak sahip olduğu pozitif enerjiyle gittiği her yerde varlığını hissettiriyor.

İdeal bir giyinme anlayışına sahip olan ve bu konuda önyargıları kıran Gün, yayatı pratik bir yaklaşımla geçirerek, yeni kayıtlara rol model olarak, kaya kadar sert ve bir mücevher kadar saf olduğunu kanıtladı.

Nihan Gür’ü Instagram üzerinden takip etmek isteyenler için linki sizlerle paylaşıyorum: https://www.instagram.com/nihangurofficial/

Yazar

- Advertisement -

Daha Fazla

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisement -

Son Eklenenler