Published On: Wed, Dec 19th, 2018

Hollywood’un yükselen Türk yıldızı

Share This
Tags

NEW YORK (TURKISH JOURNAL) – EREN ABDULLAHGOLU- Amerikalı genç Türk oyuncu Nihan Gür, sinema dünyasında basamakları hızla tırmanmaya devam ediyor.

Küçük yaşta ABD’ye gelen ve oyunculuk üstüne eğitim alan genç Türk oyuncu Nihan Gür,  Hollywood’ta yıldızı yükselen genç Türk sinema oyuncusu. Los Angeles’taki stüdyo deneyimiyle birlikte, New York’ta konservatura giden genç oyuncu Nihan Gür, Westworld ve Criminal Minds’daki rolleri ile öne çıktı. Nihan Gür’ün en son rol aldığı filmleri arasında 5 Haziran 2018’de vizyona giren  “The Debt Collector” de bulunuyor. Genç oyuncu Gür, Apple gibi büyük markaların çeşitli reklam kampanyalarında da görev aldı.

Tatil döneminden sonra yeni projelere hazırlanan Gür yaptığı açıklamada “Bu tatil arasını çok istediğim bir projeyi hayata geçirmek için kullanıyorum. Kendi hayat hikayemi yazıyorum. Küçük yaşta Adana’dan Kuzey Carolina ya annem ve abimle göç ediyoruz ve daha sonra Los Angeles’ta devam eden hikayemi yazıyorum” dedi.. Gür, bunun haricinde bir proje üzerinde daha çalıştığını belirtirken, bu projenin daha önce hiç yapılmayan bir kadın süper kahraman hikayesi olduğunu kaydetti.

Açıklamasında, “Ben devamlı öğrenip kendini yenileyen bir kişiyim. Sürekli okuyup kendimi her alanda geliştirmeyi seviyorum. Sadece oyunculuk değil. Atatürk’ün “Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur.” sözüne yürekten inanıyorum. Onun için çok küçük yaştan beri hayatımın büyük bir kısmında spor da var.” diyen Gür, gelecek için hedefini ise “uluslararası bir oyuncu olup yaptığım projelerle insanları etkileyip aynı zamanda onlara yardım etmek.” olarak açıkladı.

Gür, “N1 Danışmanlık sayesinde Türkiye’de de bazı projeler için görüşmelere başladım. Çok çeşitli işler yapan bir oyuncu olmaya” çalıştığını belirtirken, tek bir alanda kalmak istemediğini ifade etti.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>