Genç komedyen Kaan Sekban’a ABD’deki Türklerden yoğun ilgi

NEW YORK (TURKISH JOURNAL) – New York’ta sahne alan ünlü komedyen Kaan Sekban’ın gösterisine ABD’de yaşayan Türkler yoğun ilgi gösterdi.

New York’taki Kaufman Music Center, Merkin Concert Hall’da 2 saatlik stand-up gösterisi yapan Kaan Sekban Türk seyircisinin alışık olmadığı küfürsüz bir gösteriye imza atarken, salonu dolduran kalabalığı kahkahaya boğdu.

Türkiye’de son yıllarda öne çıkan komedyenlerden olan Kaan Sekban, tek kişilik şovu “Kaan Sekban Saçmalar” ile New York’taki Türk seyircisiyle buluşurken, ABD’deki ilk stand-up gösterisini gerçekleştirdi.

Büyük beğeni toplayan gösteriyi, Türkiye’nin New York Başkonsolosu Ertan Yalçın ve eşi Başak Yalçın ile birlikte, Paterson Belediye Başkan Yardımcısı Derya Taşkın ve Türk Amerikan Yönlendirme Komitesi Eş Başkanı Halil Mutlu’nun da aralarında bulunduğu kalabalık bir izleyici kitlesi izledi.

Gösterinin başında  New York’ta olmaktan ve Türk seyircisiyle buluşmaktan çok memnun olduğunu belirten Kaan Sekban ünlü komedyen Cem Yılmaz’a benzemediğini ima ederken, Yılmaz’a desteklerinden dolayı çok teşekkür etti.

Gösteri, ABD’de iş dünyası, kültürel ve sosyal alanlarda birçok etkinliğe imza atan Turks of America’nın ortağı Jimmy Cüneyt Gürkan’ın girişimleriyle gerçekleştirildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.