Takımı “All-Star” kazanan LeRon James ayakkabısıyla konuştu

NEW YORK (TURKISH JOURNAL) – Amerikan Basketbol Ligi’nin (NBA) 67’nci All-Star maçını Cleveland Cavaliers’ın yıldız oyuncusu LeBron James’in takımı kazanırken, James’in muhafazakar TV kanalı Fox News sunucusu Laura Ingraham’a mesaj veren ayakkabılarıyla dikkat çekti.

67’inci All-Star maçı, kaptan olarak seçilen Cleveland Cavaliers’in oyuncusu LeBron James ile Golden State Warriors’ın yıldızı Stephen Curry’nin takımları arasında oynandı.

Los Angeles’taki Staples Center’daki yapılan, büyük bir mücadeleye sahne olan NBA All-Star maçından James’in takımı 148-145 skorla galip ayrıldı.

14’üncü NBA All-Star maçını oynayan James, sahada kaldığı 31 dakikada 29 sayı, 10 ribaunt ve 8 asiste imza attı.

James maçta “En Değerli Oyuncu” (MVP) seçilirken, üçüncü kez NBA All-Star maçında MVP ödülünün sahibi oldu.

Bu arada, NBA All-Star maçına saha kenarında sporu bırakmış efsane oyunculardan, NBA tarihinde en çok sayı kaydeden oyuncu unvanını elinde bulunduran Kareem Abdul-Jabbar ve Julius “Dr. J” Erving maçı sahanın kenarında izleyen isimler arasında görüldü.

Saha kenarında dikkat çeken isimler arasında, ünlü şarkıcı Beyonce ve Kaliforniya eski valisi Arnold Schwarzenegger de yer aldı.

James Fox suncusuna ayakkabısındaki yazıyla cevap verdi

NBA’in siyahi yıldızı LebRon James, kendisine sert eleştiride bulunan muhafazakar televizyon kanalı sunucusuna All-Star maçına geldiği ayakkabısıyla cevap verdi.

Siyahi oyuncu James, Golden State Warriors’un siyahi oyuncusu Kevin Durant ile birlikte, ESPN spor kanalında yayınlanan bir videoda Başkan Trump’ı “sosyal adaletsizlik” konusunda eleştirdiği için muhafazakar Fox News’in suncusu Laura Ingraham tarafından sert bir şekilde “Kes sesini” ve “siyasi yorumunu kendine sakla” şeklinde  eleştirilince, ünlü oyuncu James’in NBA All-Star maçına üzerinde “Bir Sporcudan Daha Fazlası” yazan ayakkabılarıyla geldiği görüldü.

 

, ,

Leave a Reply

Your email address will not be published.