Published On: Tue, Jul 23rd, 2013

Obama ve Cameron’dan Kraliyet bebeği için özel mesaj

Share This
Tags

LONDRA (TURKISH JOURNAL)

Dünya kamuyounun merakla beklediği İngiliz kraliyet ailesinden Düşes Kate’nin bebeği sonunda dünyaya geldi.

‘Kraliyet bebeği’nin Türkiye saatiyle 07.24’te 3 kilo 800 gram civarında dünyaya geldiği haberlerinin ardından, İngiltere Başbakanı David Cameron ve ABD Başkanı Barack Obama bir açıklama yaptı.

Kraliyet çiftini ilk tebrik eden liderlerden olan ABD Başkanı Obama konuyla ilgili açıklamasında şu ifadeleri kullandı; “Michelle ve ben, Cambridge Dükü ve Düşesini ilk çocukları vesilesiyle tebrik ediyoruz, onlara ebeveynliğin getireceği bütün mutlulukları diliyoruz. Amerikan halkı da, İngiliz halkının genç prensinin doğum kutlmasını katılmaktadır.”.

Cameron: Ulusumuz için önemli bir an

İngiltere Başbakanı David Cameron ise yaptığı açıklamada, “Ulusumuz için önemli bir an” ifadesini kullandı. Cameron şunları söyledi; “Eminim ki ülke boyunca ve hatta İngiliz Milletler Topluluğu dahilinde insanlar sevinç içinde ve kraliyet çiftine iyi dileklerini sunuyorlar. Ulusumuz için önemli bir an ama her şeyden önce bebekleri yeni doğmuş sıcak ve sevecen bir çift için de muhteşem bir an”

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>