Published On: Sun, Nov 18th, 2012

Jennifer Lopez, İstanbul’daki muhteşem veda gecesini, Türk bayrağına sarılarak bitirdi!

Share This
Tags

İSTANBUL (TURKISH JOURNAL)

‘Dance Again’ turnesi kapsamında İstanbul’da üç konser veren dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, son konserinde Türk bayrağı açtı.

Amerikalı şarkıcı Lopez, İstanbul’daki muhteşem konserler dizisini, Türk bayrağına sarılarak bitirdi.

3 gün boyunca 36 bin kişinin izlediği Lopez, Ülker Arena’daki son konserinde her zamanki gibi enerjik danslarıyla göz kamaştırdı.

Gecede, ilk önce DJ setiyle Pascal Nouma, ardından da Bedük sahne alırken, Jennifer Lopez büyük alkışlarla sahneye çıktı. Yaklaşık 12 bin 500 kişinin izlediği İstanbul’a veda gecesinde “Never Gonna Give Up” parçasıyla açılışı Lopez, “Let’s Get Loud”, “If You Had My Love”, “Waiting For Tonight”, “Jenny From The Block” ve “Hold It Don’t Drop It” adlı parçalarına da yer verdi.

Finalini “On The Floor” parçasıyla yapan Lopez, Türk bayrağını havaya kaldırdı ve ardından da bayrağı sırtına sararak sevenlerinin sadece göz ve müzik zevkine değil, milli duygularına da hitap etti.

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>